Skip to content

Пощастить ще до 22 жовтня: хто із знаків Зодіаку стане улюбленцем долі

Анна Диброва

Пощастить ще до 22 жовтня: хто із знаків Зодіаку стане улюбленцем долі

Астрологи визначили чотири знаки Зодіаку, представники яких пощастить найближчими днями. Народжені під цими знаками люди отримають нові можливості і шанс вирішити давні конфлікти, про це пише сайт «Наше місто».

Тілець

Тільцям варто зосередитись на сімейних відносинах. У цей період добре зайнятись зміцненням зв’язків з близькими, провести час у домашній обстановці, створюючи затишну і гармонійну атмосферу.

Терези

Ваші взаємини з оточуючими стануть пріоритетом. Вдасться вирішити застарілі конфлікти і побудувати майбутні гармонійні відносини. Залишайтесь відкритими до компромісів.

Водолій

Водолії можуть відчути прилив креативності та натхнення. Це ідеальний час для вираження свого творчого єства, добре поділитись ідеями з тим хто може допомогти їх реалізувати. Не соромтеся ділитися своїми творчими проектами – їх обов’язково оцінять.

Риби

Ваші інтуїтивні здібності можуть стануть особливо загостреними в цей час. Прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів – нині вони можуть привести вас до грандіозного успіху. Особливо це стосується відносин. Також це сприятливий час для духовної практики і медитації.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: