Skip to content

Суд прийняв рішення: у найстарішої мами України відберуть дитину

Суд прийняв рішення: у найстарішої мами України відберуть дитину

Вже не вперше відбувається судове засідання щодо справи найстаршої мами України, яка народила доньку у 65 років. Проте нарешті рішення було прийнято: малолітню дитину заберуть від її мами. Що стало причиною такого рішення суду, – повідомляє сайт «Наше місто».

Найстарша мама України Валентина Підвербна народила доньку Анну-Марію у лютому 2011 року за допомогою штучного запліднення. На той час жінці було 65 років.

20 жовтня у Новозаводському районному суді Чернігова відбулося засідання в закритому режимі. Обвинувачена прийшла до суду, проте відмовилася давати будь-які коментарі щодо постанови судді.

«Піду до свого адвоката, бо я сама нічого не знаю», – сказала обвинувачена.

В результаті засідання суд постановив відібрати у Валентини Підвербної її 12-річну доньку.

«Ухвалено відібрати малолітню дитину від матері, без позбавлення батьківських прав. До досягнення малолітньою дитиною 14-річного віку, тобто строком до 23 лютого 2025 року», – повідомила прессекретарка Новозаводського районного суду Тетяна Андрушко.

Нагадаємо, що у квітні цього року 12-річна Анна-Марія Підвербна виклала допис в Інстаграм про те, що мати знущається з неї. Дівчинка написала, що мама не дає митися, стягує з неї одяг, дряпає, обзиває тощо. Також дитина додала, що може накласти на себе руки.

Вже на наступний день дівчинку забрали від 78-річної матері та відправили у лікарню. Потім дитина була переведена до центру соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Хмільниця.

За невиконання батьківських обов’язків та психологічне насильство поліція не раз складала адміністративні протоколи на Валентину. Проте раніше суд не побачив порушень, аж до сьогоднішнього дня.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Поділитися: