Skip to content

Концерт Юрія Великого з програмою «The Best» в Дніпрі 11 листопада

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

11 листопада в Дніпрі в Палаці Культури «Машинобудівників» відбудеться сольний виступ на біс Юрія Великого – найкращого українського коміка-пародиста. Його гострий гумор став потужною зброєю в антиросійській пропаганді.

У Дніпрі Юрій представить програму «The Best» – ви побачите найкращі номери за 2022-2023 роки зібрані в одному концерті.  З березня 2022 року артист взяв участь у понад 200 благодійних концертах для військових та волонтерів.

З початку 2023 року у великому благодійному турі з сольною програмою “ДУШЕВНО, ПО-ДОМАШНЬОМУ” артист виступив вже у 12 містах України, під час яких було зібрано 370 000 грн. На зібрані кошти були придбані дрони, які так потрібні нашим захисникам, та передані в підрозділ аеророзвідки 135 батальйону та підрозділ аеророзвідки Г.Р.І.М 57 бригади.

ЩО: Концерт  Юрія Великого з програмою «The Best»!

ДЕ: Палац Культури «Машинобудівників»

КОЛИ: 11 листопада 2023 початок о 18:00

КВИТКИ: https://bit.ly/Yuriy_Velykiy_Dnipro

Довідка

Юрій Великий – гуморист, пародист, людина-емоція, буря, просто божевілля. Його пародії набирають мільйони переглядів та розлітаються на цитати й підтримують українців у найважчі часи. На сьогодні кількість його підписників перевищила 1 000 000. Перша пародія – на Лукашенка – була записана в бомбосховищі через 4 дні після початку повномасштабного вторгнення – 28 лютого. І понеслося – Путін, Соловйов, Кива, Кадиров, Пригожин, українські політики та військові – від президента Зеленського до Буданова.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: