Skip to content

Ракетний удар по Перемозі: Борис Філатов повідомив, коли почнуть розбір зруйнованих під’їздів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Ракетний удар по Перемозі: коли почнуть розбір зруйнованих під'їздів

Дніпро активно компенсує втрати власникам житла, яке певним чином постраждало від прильотів ворожих ракет. Містяни отримують всю необхідну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з відновленням житла. Однак ракетні удари не припиняються, руйнувань у місті стає більше. Тому постає питання, чи вистачить ресурсів на наступний рік. На нього відповів мер Дніпра Борис Філатов в ексклюзивному інтерв’ю медіахолдингу “Наше місто”.

— Є програма, ухвалена міською радою, згідно з якою місто виділяє гроші на компенсацію дніпрянам за пошкоджені домівки. У межах кошторису на 2023 рік ще є кошти.

Хочу сказати слова подяки Сергію Лисаку, керівнику Дніпропетровської ОВА. Адже обласна влада під його керівництвом після трагедії — ворожого удару по будинку № 118 на Набережній Перемоги — надала місту майже 100 млн грн на виплату компенсацій власникам зруйнованих осель. Тож завдяки цьому у місті ще залишилось власних 28 млн грн на компенсації.

Коли я прийшов до Сергія Петровича з цим питанням, то він сказав — «Залиште на майбутнє». Бо попереду, на жаль, ще можуть бути проблеми, і ці гроші місто зможе використати на компенсації людям.

Гроші не будуть зайві.

— Щодо ліквідації наслідків ворожих ударів: якою буде подальша доля постраждалих будівель?

Інтерв'ю Бориса Філатова Наше місто осінь 2023 - Наше Місто

Стосовно житлового будинку №118 на Набережній Перемоги — сподіваюсь, що найближчим часом вирішимо питання із відселенням людей (із постраждалих частин будівлі). Наразі отримуємо у відповідних інстанціях документи на розбір завалів та ліквідацію наслідків.

Загалом це була муторна та неприємна процедура.  При цьому не знімаю відповідальності з міської влади, окремих її представників. Це (затримки у процедурі – прим. ред.) — одна з причин, чому пан Грицай залишив посаду керівника департаменту житлового господарства. Дуже довго фахівці обирали, яким чином можна проводити демонтаж. Сподіваюсь, що до кінця року приступимо до робіт.

Я — людина не забобонна. Будемо сподіватися, що на цьому закінчимо наші відновлення.

Повне інтерв’ю з Борисом Філатовим за посиланням.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: