Skip to content

У Дніпрі відкрили нове укриття на 150 квадратних метрів у співпраці  міської влади з ПРООН

У Дніпрі на вул. Робочій, 168 відкрили нове укриття. Воно розташоване у приміщенні комунальної власності житлового будинку ОСББ. Проєкт реалізували завдяки співпраці міської влади з Європейським Союзом та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Ремонт та облаштування укриття вартістю близько 105 тис. доларів профінансувала ПРООН.

Укриття площею 150 квадратних метрів розраховане на трохи більше ніж 100 осіб. Воно цілком доступне для містян. У приміщенні зробили потужну систему вентиляції, освітлення, зокрема й аварійне, замінили всі мережі та комунікації. Також зробили і санвузли, цілком пристосовані для осіб із інвалідністю. Приміщення укриття поділили на зони, де можна відпочити, поїсти, а дітям – погратися. Також є медичний куточок.

«Це один із наших гуманітарних проєктів щодо облаштування укриттів. Це важливо у нинішній час. Це безпека, оскільки у таких місцях люди можуть врятуватися. Комплексний ремонт цього укриття тривав упродовж пів року. Зроблено й облаштовано все якісно. Тож це такий подарунок місту, його мешканцям.  Окрім Дніпра, такі проєкти реалізували ще у Києві, Одесі, Запоріжжі», – прокоментував керівник проєкту ПРООН Ігор Кістеньов-Кавказький.

У Дніпрі відкрили нове укриття на 150 квадратних метрів у співпраці  міської влади з ПРООН

Секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара подякував міжнародним донорам, усім, хто долучився до облаштування укриття.

«Усередині все гарно зроблено, зокрема й санвузли, душ, кімнати для відпочинку, прийому їжі, ігрова. А ще тут сучасна система вентиляції, що дуже важливо. Цим укриттям можуть користуватися під час повітряних тривог не лише мешканці цього будинку, а й усі інші. Вдячні партнерам і просимо жителів берегти те, що зроблено для них», – підкреслив Олександр Санжара.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: