Skip to content

У Дніпрі відремонтували Центр підтримки для жінок, постраждалих від домашнього насильства, і ВПО

У Дніпрі відремонтували Центр підтримки для жінок, постраждалих від домашнього насильства, і ВПО

У Дніпрі продовжують створювати комфортні умови для вразливих верств населення. Як у Дніпрі виглядає оновлений Центр підтримки, що допомагає постраждалим від домашнього насильства та прихищає переселенок, — повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Дніпровську міську раду.

Попри війну Дніпро продовжує дбати про найвразливіші верстви населення, допомагаючи їм пережити важкі часи. Місто створює належні умови для їхньої підтримки, а соціальні працівники, чиє навантаження суттєво зросло з початком повномасштабного вторгнення рф, піклуються про всіх, хто цього потребує.

У Дніпрі відремонтували Центр підтримки для жінок, постраждалих від домашнього насильства, і ВПО

«Ми завжди декларували, що у нас є єдиний соціальний простір (як і медичний). Тому в цьому напрямі Дніпро і далі працюватиме. Міська влада вкладатиме кошти та допомагатиме нашим комунальним закладам, які орієнтовані на найменш захищених людей», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. 

Так у відділенні Центру соціальної підтримки «Мамине щастя», де піклуються про жінок із дітьми, що опинилися в складних обставинах, повністю оновили житлову зону. Там відремонтували кімнати, їдальню, кухню та вбиральні.

У Дніпрі відремонтували Центр підтримки для жінок, постраждалих від домашнього насильства, і ВПО

«Усе є. Для дитини всі умови, щоб вона зростала. Є продукти харчування — я була вражена, коли мені сказали, що я маю ще й пакет продуктів. Медична допомога, допомога юриста, ставлення загалом — живеш як удома. Тепло та затишно», — каже переселенка Юлія.

Жінка родом з Донецької області. До цього центру у Дніпрі вона приїхала з маленьким сином Іваном, коли хлопчику було лише 20 днів. Разом вони живуть тут уже майже сім місяців. 

Як відомо, Дніпро — єдине місто в Україні, яке розділило проживання жінок, що постраждали від домашнього насильства, на відділення жінок з дітьми та жінок без дітей. В обох випадках тим, хто звертається, надають тимчасовий прихисток, а ще — юридичну допомогу, соціально-психологічну реабілітацію та готують до подальшого самостійного життя поза центром. Усе — безкоштовно. 

Якщо ви підозрюєте, що людина зазнає насильства або ви самі потрапили до такої ситуації, — звертайтеся по допомогу:

Мобільна бригада — оцінювання ситуації й консультативна допомога або ж вилучення жертви з небезпечного середовища: 

+(38) 056 785 73 60; 

+(38) 067 200 40 62. 

Служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри»: 

+(38) 056 767-18-41; 

+(38) 067 200-80-35. 

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі: 

+(38) 068 806-23-50.  

Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (з кризовою кімнатою): 

+(38) 066 448-61-54; 

+(38) 067 200-25-66. 

Центр підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» – довгостроковий шелтер: 

+(38) 099 520 79 18 – відділення для жінок з дітьми; 

+(38) 099 520 79 34 – відділення для жінок без дітей.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: