Skip to content

Купити ліхтар чи лампу у Дніпрі: скільки коштує і як правильно обрати

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Купити ліхтар чи лампу у Дніпрі, ціни

Блекаут чи повне відключення світла торкнулись кожної людини в нашій країні. Дехто був до цього підготовлений, а дехто — ні. Зима вже близько. Ми сподіваємось, що вона буде не такою як попередня, але потрібно бути готовими до всього. Повербанки, генератори, ліхтарі, лампи — всі ці прилади стали невід’ємною частиною життя українців. Якщо ви ще не готові до зими, то декілька порад знадобляться, передає “Наше місто”.

Пан Олександр, електрослюсар, досвідчений експерт з питань електроніки, під час відключення світла частіше використовував налобний ліхтар.

— Якщо ви зібрались купувати налобний ліхтар, то вирішуйте спочатку для чого він вам потрібний, — радить він. — Наприклад, якщо ви плануєте користуватися ним під час блекауту, то краще купувати ліхтар на батарейках, тому що він буде коштувати дешевше і вам не потрібно буде витрачати час на зарядку, як це буває з акумуляторними ліхтарями.  А ось якщо потрібен ліхтар для більш масштабної ситуації, наприклад, для виконання певних робіт, то краще брати акумуляторний. І я б рекомендував без додаткових функцій, по типу різнокольорового світла і так далі, тому що вони і коштують дорожче, і у більшості випадків ці функції не використовуються.

Ми провели аналіз інтернет-магазинів, в яких можна придбати ці пристрої.

  • Налобний ліхтар на батарейках на OLX коштує від 130 грн, на акумуляторах — від 160 грн.
  • На Prom.ua середня ціна 350 грн (враховуючи акції, можна придбати пристрій і за 170 грн).
  • Можна також купити ліхтар у спеціалізованих магазинах, його ціна складає від 199 грн.

Я ніколи не звертала увагу на налобний ліхтар, який лежав у скрині мого чоловіка, — розповідає Катерина, яка приїхала з Німеччини у період блекауту. —  Коли перший раз вимкнули світло, то він став першим, до чого я потяглася. Для мене головне те, що він зручний та заряду вистачає надовго. Під час блекауту я користувалася ще USB-світильниками та лампами. Це повноцінні LED-лампи, які підключаються до ноутбука або портативного зарядного пристрою через USB-порт без будь-яких перехідників. Вартість — від 150 грн за лампу. Вона дуже економна, тому спокійно вистачало на 4 години.

Катерина робила під нею все: готувала їжу, читала, працювала.

Мені подобається, що вона займає мало місця, тому можна залишити таку лампу в кожній кімнаті, щоб у разі потреби знайти її з закритими очима, — каже жінка.

На повноцінну лампу, яка працює від USB цінова категорія наразі така:

  • на OLX лампа  коштує від 225 до 700 грн,
  • на платформі  PROM.UA ціни за лампу складають від 450 грн за акцією.
  • В інших магазинах ціна лампи становить від 129 грн.

Ціна маленької USB лампи — від 25 грн.

Єлизавета Волкотруб

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: