![Новини Дніпра: Ситуація на Дніпропетровщині на ранок 15 жовтня](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-15_07-29-51-883x662.jpg)
Протягом ночі окупаційні війська з важкої артилерії били по Нікопольському району. За словами голови ДніпроОВА Сергія Лисака, ворог скерував на районний центр та Марганецьку громаду майже 40 снарядів, передає “Наше місто”.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-15_07-30-04-2-883x662.jpg)
Через обстріли у Нікополі зайнявся приватний будинок. Рятувальники приборкали вогонь. Ще 8 осель та одна господарська споруда пошкоджені. Зачепило й лінію електропередач, мікроавтобус і 10 сонячних панелей.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-15_07-30-04-883x662.jpg)
Обстеження атакованих територій продовжується. Головне, що люди цілі.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-15_07-30-05-883x662.jpg)
Також у небі над областю був помічений ворожий безпілотник. Наші оборонці знищили його.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-15_07-30-06-860x662.jpg)