Skip to content

В Україні безробітним збільшили виплати: про яку суму йдеться

В Україні підвищили допомогу з безробіття. Йдеться про її нижню межу, яка досягне 1500 гривень. Раніше вона становила на півтисячі менше. Детальніше про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланям на  постанову Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування, яка зареєстрована у Мін’юсті.

Така мінімальна виплата з безробіття передбачена для громадян, які не мають трудового стажу, а також громадян, які протягом останніх 12 місяців пропрацювали менше 7 місяців. Зокрема, до одержувачів такої мінімальної виплати у статусі безробітного можуть входити випускники навчальних закладів, а також громадяни, які звільнилися зі строкової військової служби.

При цьому максимальний розмір допомоги безробітним не збільшили. Він, як і раніше, дорівнює мінімальній зарплаті та становить 6700 гривень.

Крім того, цією постановою встановлюється розмір допомоги безробітним переселенцям, що не мають документів, за якими надається статус безробітного. Їм щомісяця виплачуватимуть по 2500 гривень. Таку ж суму можуть отримувати громадяни, які перебувають у зоні тимчасової окупації або у місцях, де проходить лінія фронту, за умови, що про них є відомості у державних реєстрах.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: