Skip to content

Світ іншої планети: 11-річний митець із Бердянська презентував свою книгу у Дніпрі

Валерия Федоренко

Світ іншої планети: 11-річний митець із Бердянська презентував свою книгу у Дніпрі

У Planetarium Noosphere відбулася презентація книги Максима Бровченка «Планета А». Юний митець  поділився задумом книги та розповів про свій творчий шлях, повідомляє «Наше місто».

5 жовтня 2023 року в Planetarium Noosphere в рамках Всесвітнього тижня космосу відбулася презентація книги «Планета А» юного митця із Бердянська Максима Бровченка. Гості заходу мали можливість ознайомитися з роботами художника під час презентації виставки картин в експозиції планетарію Noosphere.

Максим Бровченко розповів про свій шлях у мистецтві, джерела натхнення для написання книги «Планета А», а також про думки і почуття, передані на полотнах і сторінках книги.

«Книга «Планета А» — це розповідь про художній світ, який Максим уявляє крізь призму свого неординарного митецького погляду і відтворює у своїх картинах. У книзі йдеться про світ іншої зоряної системи, іншої планети, інших людей, які народжені творити та мають інші здібності», — розповіла мати Максима Оксана Бровченко.

Після знайомства з творчістю автора, гостей заходу запросили до Зоряної зали Planetarium Noosphere, де вони мали змогу переглянути повнокупольний короткометражний фільм та прослухати презентацію книги «Планета А» Максимом Бровченком у супроводі авторського 360°-візуалу, створеного командою Planetarium Noosphere.

«Це книга про уявну планету, на якій живуть надрозумні істоти. Зовні вони дуже схожі на землян, лише відрізняються особливою будовою мозку. Вони спілкуються телепатично», — зазначив Максим Бровченко. 

Серед запрошених гостей була консул Аутизм-Європа, засновниця БФ «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко, яка подарувала Planetarium Noosphere примірник книги «Планета А».

«Нам дуже важливо, щоб якомога більше людей дізналися про книгу «Планета А» і про особливий світогляд аутистів. Дякуємо команді Planetarium Noosphere за організацію заходу», — сказала Інна Сергієнко.

Під час заходу Максим Бровченко, Інна Сергієнко та дует «Ситуація» були відзначені подяками від Planetarium Noosphere за мистецький внесок у популяризацію вивчення космосу.

Виставка художніх робіт Максима Бровченка триватиме у просторі Planetarium Noosphere до 15 жовтня 2023 року. Експозиція налічує понад 25 робіт юного митця про далекий Всесвіт та рідну Україну, сповнених миром, любов’ю і добром. Насолодитися роботами юного митця всі охочі можуть під час космічних сеансів Planetarium Noosphere.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: