Skip to content

75% вартості оплачує місто: у Дніпрі ремонтують будинки ОСББ та ЖБК за програмою співфінансування

У Дніпрі тривають роботи з підготовки до зими житлового фонду міста. Сьогодні директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Святослав Ткаченко перевірив проведення ремонтів у будинках ОСББ та ЖБК за Програмою співфінансування. Про це повідормляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

В ОСББ «Рубіновий 12» відбувся ремонт міжпанельних швів будинку. Мешканці скаржилися на плісняву і цвіль у квартирах, тож об’єднання подало заявку на участь в Програмі співфінансування. Загалом ОСББ є учасником Програми вже 5 рік поспіль.

Виконання ремонтних робіт міжпанельних швів департамент розпочав у минулому місяці. Всього за 2023 рік планується відремонтувати понад 10 км швів.

«Міська програма співфінансування поширюється на багатоквартирні будинки у місті Дніпро, які експлуатуються більше десяти років. Вона передбачає співфінансування робіт у будинку. ОСББ та ЖБК достатньо зібрати 25% від вартості робіт, а 75% допоможе оплатити міська влада», – сказав Святослав Ткаченко.

За 2023 рік департаментом з питань самоорганізації населення прийнято в роботу 406 заявок за Програмою співфінансування.

Прийом заявок на проведення ремонтних робіт у наступному році тривав до 30 вересня. За цей час отримана рекордна кількість заявок за всі роки існування Програми – 591, з них 183 заявки на капітальний ремонт ліфтового обладнання за Програмою 10/90 (10% сплачують мешканці ОСББ, 90% – місто). На ремонт міжпанельних швів у наступному році подано 38 заявок.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: