Skip to content

Стрілянина на проспекті Мазепи: перші свідчення постраждалої поліцейської

Анна Диброва

Стрілянина на проспекті Мазепи: перші свідчення постраждалої поліцейської

Зупинка автомобіля за порушення правил дорожнього руху  вилилась в опір поліцейським та фатальним застосуванням табельної зброї, 29 серпня на проспекті Мазепи у Дніпрі.

Анастасія Жила, напарниця поліцейського, який застрелив людину під час затримання, вперше розповіла про події того дня в ефірі ТСН, пише сайт «Наше місто».

Нагадуємо:

Після трагічного затримання, 31 серпня, суд обрав запобіжний захід патрульному, який смертельно поранив чоловіка – домашній арешт на 60 діб. Його постраждала колега була доставлена в одну з лікарень міста, де проходила тривале лікування.

“Я і мій колега заступили на денне чергування. Під час патрулювання довіреної нам території було виявлено автомобіль чорного кольору, який рухався по проспекту і неодноразово порушував правила дорожнього руху. Нами було прийнято рішення про зупинку транспортного засобу. Підійшовши до автомобіля з водійської сторони, за кермом була виявлена жінка. Їй була роз’яснена причина зупинки та пред’явлена вимога продемонструвати водійське посвідчення. На що жінка сумбурно відреагувала та відмовилася показувати документи. В цей час з пасажирської сторони вийшов чоловік. Відносно працівників поліції він почав нецензурно виражатися, погрожувати та принижувати честь і гідність. Мною була надана законна поліцейська вимога покинути місце події згідно статті 36 закону про національну поліцію, та відійти на 20 метрів, аби не заважати роботі поліції. Чоловік її не виконав. З цього стало зрозуміло, що ніякого конструктивного діалогу побудовано не буде з учасниками події. Тому мій колега викликав додатковий екіпаж. Стосовно затримання жінки: чоловік також втрутився. Відносно працівників поліції він застосував фізичну силу, штовхав, брав на прийом “удушення” і всіляко перешкоджав дії”, – розповіла поліцейська.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: