Skip to content

Не могла проїхати швидка: у Дніпрі на лівому березі демонтували 6 воріт та шлагбаумів

Анна Диброва

Не могла проїхати швидка: у Дніпрі на лівому березі демонтували 6 воріт та шлагбаумів

Громадська Рада продовжує збирати повідомлення та звернення дніпрян. Це сприяє оперативному вирішенню проблем містян із залученням всіх служб мерії на чолі з Борисом Філатовим.  Очільник Громадської Ради Геннадій Корбан оперативно направляє заявки до відповідних департаментів та міських комунальних служб для подальшого реагування.

Цього разу звернулись мешканці провулку Брилів Шлях з проханням звільнити проїзд до їхніх помешкань. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на ДніпроТВ.

6 воріт та шлагбаумів перегороджували проїзд по вулиці Брилів Шлях.  Вони були встановлені різними садовими товариствами близько 10 років тому.

“Навігатор веде через шлагбауми, але ні швидка, ні пожежники не можуть проїхати”, – написав у зверненні дніпрянин Дмитро.

Геннадій Корбан дав доручення відповідним департаментам вирішити проблеми проїзду.  Наразі незаконно встановлені перешкоди прибрані.

Люди дякують  КП “Благоустрій”!

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

  • (095) 816-39-11   
  • (093) 261-32-25  
  • (063) 402-79-56
  • (063) 681-61-82   
  • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Поділитися: