Skip to content

Покращений побут та нове опалення: як відновили відділення для бездомних осіб у Дніпрі

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі піклуються про підопічних закладів соціального захисту. У відділенні щодо надання послуг бездомним особам Міського центру соціальної допомоги завершився поточний ремонт. Тривав він з травня 2023 року.

Аварійні об’єкти повністю замінили на нове обладнання, розповідає директор Дніпровського міського центру соціальної допомоги ДМР Максим Єрьоменко: «Оновили приміщення кімнат, коридорів, кабінетів, їдальні, санвузлів. Замінили освітлення на більш економне (LED-світильники), є нова вентиляція в душових кімнатах». У відділенні замість аварійної системи опалення встановили систему опалення за допомогою електричного котла.

Оцінила ремонт пані Світлана, яка вже рік мешкає у закладі: «Тут умови неймовірні стали, от, наприклад, дуже проблемні були батареї. Зараз – усе безпечно, за що вдячна місцевій владі, що так стежить за нашим побутом. Тут нова пральна машина, столова кімната». Перевірив ремонт заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний: «Дуже задоволений новими умовами для наших підопічних. Тут є все для максимально комфортного перебування. Зазначу, що бував у багатьох відділеннях для бездомних осіб у великих містах і наше – після ремонту – можу назвати одним з найкращих».

Крім перебування у відділенні, бездомні особи та люди з низьким рівнем доходів можуть отримати такі послуги: супровід та допомога в отриманні реєстрації місця проживання особи, допомога у відновленні документів, супровід та допомога в оформленні і отриманні пенсії, групи інвалідності та влаштуванні до будинку-інтернату тощо.

Детальніше – https://socialpolitica.dniprorada.gov.ua/services/otrimannya-poslugi-z-nadannya-pritulku-bezdomnij-osobi/.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: