Skip to content

Фірма з кримінальним минулим ремонтуватиме 2 кілометри дороги в Умані за 50 млн грн

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради уклав угоду на проведення ремонту вулиці Праці за суму 49 мільйонів гривень. Цю інформацію було опубліковано на порталі “Прозорро”. Про це пише «Наше місто» з посиланням на 18000.

Єдиним учасником в процесі закупівлі виявилася компанія ТОВ “ШРБУ-48”, з якою замовник уклав контракт. Роботи повинні бути завершені до липня наступного року.

ТОВ ШРБУ-48 прописане в Умані. Його директором значиться Руслан Губа. Головним бенефіціаром товариства (90 %) є Бахтіяр Сапаєв, по 5 % мають Ігор Воткалюк та Руслан Губа. Воткалюка, Сапаєва та Губу поєднує скандально відоме ПАТ “Уманьавтодор”, яке покинуло недобудованим міст у Запоріжжі і нині фігурує в низці кримінальних проваджень. Воткалюк працював там головним інженером, Губа був головою правління товариства, а Сапаєв – одним із власників.

У 2005-2010 роках Сапаєв очолював Службу автомобільних доріг Черкаської області. Далі був директором ДК “Автомобільні дороги України”.

Компанія має угод на 9,2 мільярди гривень, будучи лідером дорожнього ринку Черкащини та одним з лідерів країни загалом. Із цієї суми 9 мільярдів складають договори, укладені із Черкаською САД.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: