Skip to content

Підтримка ВПО та людей похилого віку: як у Дніпрі отримати безкоштовні гарячі обіди

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Як у Дніпрі отримати безкоштовні гарячі обіди

У Дніпрі щодня понад 5,6 тис. людей безкоштовно забезпечують гарячими обідами підопічних терцентру в усіх його відділеннях. Також обіди доставляють і по домівках людей похилого віку. Соцробітниця Ірина Кускова принесла ланч-бокси додому Лілії Ханіної. Пенсіонерка живе з сином, який має інвалідність, передає “Наше місто“.

«Вдячна за допомогу соцпрацівникам і місту. Послуги надають швидко, вчасно. Їжа завжди свіжа та різноманітна», – каже пані Лілія.

«У Дніпровському міському терцентрі надають більше ніж 10 соціальних послуг для одиноких осіб поважного віку та з інвалідністю. Це догляд вдома, денний догляд, соціальна адаптація, екстрене (кризове) втручання, інформування тощо. Послуги можна отримати як у відділах терцентру, так і вдома. Для цього треба звернутися до відділу соцзахисту у вашому районі (мати паспорт, ідентифікаційний код). Всього у Дніпрі на обліку у терцентрі понад 11,6 тис. підопічних, з них більше ніж тисяча – ВПО», – каже директорка Дніпровського міського територіального центру Ольга Мешко.

Щодня гарячі обіди безкоштовно отримують і внутрішньо переміщені особи. Пункти, де можна їм смачно поїсти, розташовані за адресами: вул. Володимира Моссаковського, 13-А (з 11:00 до 16:00); вул. Семафорна, 27 (з 11:00 до 16:00). Попередньо необхідно отримати талони на обіди в управліннях соціального захисту населення за місцем перебування у Дніпрі.

Обід складається з першої та другої страви, салату, хліба та чаю.

«Добре, що можна взяти обід із собою. Часто так роблю. Але буває їм і на місці. Подобається, що дають багато овочів, є м’ясне», – сказала вимушена переселенка Олена Гусеєва.

«Щодня гарячими обідами забезпечуються близько 2 тис. внутрішньо переміщених осіб. Якість продуктів ретельно контролює відповідна робоча група департаменту соціальної політики ДМР», – підсумувала завідувачка сектору соціального захисту внутрішньо переміщених осіб управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб департаменту соціальної політики ДМР Юлія Крохмаль.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: