Skip to content

Купили неіснуючі квартири: у Дніпрі власники житла у недобудові звернулися до поліції

Софія Танченко

Новини Дніпра: Квартира афера у Дніпрі

У Дніпрі власники квартир у недобудованій 4-поверхівці на вулиці Мандриківській б’ють на сполох. Забудовник заморозив будівництво і перестав виходити на зв’язок. Через це вони звернулися до поліції, передає «Наше місто» з посиланням на Суспільне.

Завершити будівництво обіцяли до 2021 року. Проте не судилося. Власники недобудованих кварти кажуть, що спочатку будівництво призупинили через падіння крану, потім – через повномасштабну війну.

Представники агенції нерухомості попросили людей ще почекати. В той час як кооператив, куди надходили кошти, перереєстрували в іншому місті, а забудовник перестав виходити на зв’язок.

Як виявилося, в агенції нерухомості продали майже всі квартири в цій недобудові. Мало того, вони навіть продали квартири на двох неіснуючих поверхах.

Лише згодом покупці зрозуміли, що їх надурили. Адже дозвільні документи є лише на будівництво  4 поверхів. В агенції ж зазначаю, що на момент оформлення договорів, всі документи були. Але куди вони ділися тепер – загадка.

Адвокати зазначають, що повномасштабна війна може бути вагомою причиною для припинення будівництва. Проте необхідно довести той факт, що воно припинилось саме через бойові дії, а не за інших причин.

Представник нового інвестора зв’язався з власниками та запропонував два варіанти: повернути кошти до кінця березня 2024 або дочекатися завершення будівництва і доплатити за помешкання.

Рішення поки не прийнято.

Категорія: Відео, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: