Skip to content

Чиста вода для містян: у Дніпрі продовжують вдосконалювати фільтри на насосних станціях

У Дніпрі одну з насосно-фільтрувальних станцій підготували до роботи в осінньо-зимовий період. Вона забезпечує 30% населення Дніпра питною водою. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

На випадок надзвичайних ситуацій на насосній встановили три генератори. Вони здатні під час довготривалих відключень світла підтримати роботу станції, аби містяни не залишилися без води. 

«Енергетики нас лякають важкою зимою, але ми готові до будь-чого. Крім забезпечення станції, ми провели навчання з персоналом. Тепер кожен буде чітко знати свої дії на випадок надзвичайних ситуацій. Також створили запас палива та реагентів», – прокоментував начальник однієї з насосно-фільтрувальних станцій Дніпра Олександр Алімов.

Впродовж 2015-2018 років на цій станції провели реконструкцію. Замінили перший та другий підйоми, блок фільтрів, звели котельню. 

«Завдяки цим роботам ми змогли отримати загальну економію електроенергії близько  25% та повністю відмовились від використання природного газу. В майбутньому ми збираємось відремонтувати ще один блок фільтрів, аби покращити якість води для містян», – каже головний інженер КП «Дніпроводоканал» ДМР Юрій Рескаленко, який 24 вересня є черговим по місту. 

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: