Skip to content

У Дніпрі скандал з відомим грузинським рестораном: клієнти отруїлися «Цезарем»

Ван Гогі, отруїлися люди - Наше Місто

У Дніпрі один з ресторанів мережі грузинської кухні One Gogi, який знаходиться на вулиці Квітки Цісик, потрапив у гучний скандал. Двох клієнтів госпіталізували з гострою кишковою інфекцією після того, як вони спожили салат «Цезар». Наразі діяльність закладу громадського споживання призупинена рішення Держспоживслужби, повідомляє сайт «Наше місто».

 У закладі було виявлено відсутність документів, що підтверджують походження продуктів, а також відсутність системи шляхів постачання.

Крім того, інспектори виявили численні санітарні порушення. У ресторані використовували яйця та м’ясо невідомого походження без відповідного маркування. Приміщення та обладнання були у занедбаному стані. Проблеми також виявилися з утилізацією відходів, які не вивозилися з приміщення вчасно та не утилізовувалися відповідно до вимог.

Також у ресторані не проводилася ефективна боротьба з шкідниками та гризунами. У зв’язку з цим, заклад призупинив свою роботу на 10 днів, починаючи з 21 вересня. За цей період власники повинні вилучити небезпечні продукти та виправити всі виявлені порушення.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: