Skip to content

Матраци, меблі, старе лахміття: на Червоному Камені комунальники прибрали величезне стихійне сміттєзвалище (Фото)

В Новокодацькому районі Дніпра комунальники прибрали стихійне сміттєзвалище. У рамках чергування по місту директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко перевірив роботи з ліквідації смітника. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Попередньо було проведено обстеження території в районі вул. Савкіна, 6 та вул. Шодуарівська, 7. Комісією виявлено сміттєзвалище предметів, що утворилось у процесі споживання, які повністю або частково втратили свої властивості. Площа сміттєзвалища – близько 50 м3, обʼємом близько 30 м3.

«Ми перебуваємо у ж/м Червоний камінь. Звалище утворилося серед житлової забудови. В центральній частині міста ми вже вирішили це питання. Тепер наводимо лад на околицях. З початку року активно ліквідуємо звалища. Робота планова. Запевняю мешканців міста, що вона виконуються щоденно. Спільними зусиллями приводимо місто до європейських стандартів», – сказав директор департаменту екологічної політики ДМР Олег Семенко

Дане сміттєзвалище виникло внаслідок недотримання мешканцями міста правил благоустрою у сфері поводження з відходами. Сюди жителі зносили увесь непотріб: скло, пластик, залишки будівельних матеріалів, меблі, матраци та різне лахміття. Незадовільний стан зазначеної території несе загрозу забрудненню атмосферного повітря внаслідок його загоряння. Тому прибирання виконується оперативно, залучено 15 комунальників. Використовуючи трактор, вони зібрали сміття. Також за допомогою техніки повирубували чагарники та суху траву, розчистили та привели до ладу захаращену територію. Роботи триватимуть протягом дня.

За період травень-вересень департаментом було ліквідовано близько 34 сміттєзвалищ.

Комунальники вкотре закликають містян з проханням відносити непотріб у контейнери і не забувати сортувати сміття.

Щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: