Skip to content

Плакала і вибачалася: у Павлограді військовий забрав кота і собаку у школярки, яка над ними знущалася

Валерия Федоренко

Плакала і вибачалася: у Павлограді військовий забрав кота і собаку у школярки, яка над ними знущалася

У Павлограді дівчина-живодерка била кота та собаку заради контенту. Відео розлетілося соцмережами, тому на нього почали реагувати захисники тварин, поліція та навіть ЗСУ, повідомляє «Наше місто».

Нещодавно в Інтернеті почало ширитися відео неповнолітньої дівчини, яка била та кусала своїх домашніх улюбленців. Відзнятий матеріал вона розсилала своїм однокласникам та публікувала в соцмережах. Інцидент почав набувати розголосу, тому на нього почали реагувати волонтери та поліція.

Відносно батьків було складено адмінпротокол по ст. 184 КУпАП— невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. З 9-класницею провели профілактичну бесіду, проте законно забрати тварин одразу не вийшло.

На щастя, відео побачив військовий з позивним «Джигіт». Він приїздив до Павлограду з Донеччини та забрав у дівчини чотирилапих.

«Ніхто не має права прийти в чужу будівлю, щоб забрати собаку та кота. Поліція це може зробити з юридичного боку, але це займе багато часу. Волонтери кажуть, що їм тваринок не віддають», — розповідає військовий.

«Джигіт» засняв на камеру момент розставання тваринок з дівчинкою: там вона плаче та вибачається перед тваринами.

«Я вас буду любити і пам’ятати все життя», — каже школярка.

Сподіваємося, що для дівчини ця жахлива історія стане уроком на все життя.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: