Skip to content

Осіннє рівнодення 2023: дата, прикмети та що не можна робити

Щорічно у вересні відбувається День осіннього рівнодення. Це особливий час, у який бере відлік новий період, який вважають астрономічним початком осені. Коли настане Сонцеворот та він що з собою принесе – читайте в матеріалі сайту «Наше Місто».

У суботу, 23 вересня, о 9:49 за київським часом настане день осіннього рівнодення – це доба, коли в обох півкулях Землі тривалість дня приблизно дорівнює тривалості ночі, тобто, вони тривають по 12 годин.

Осіннє рівнодення – це не просто зміна сезону, а час магії, коли енергетика світу відчувається найсильніше. Осінній період вже з давніх-давен був обвіяний таємницями, прикметами та обрядами. 

Йому приділяли увагу ще стародавні друїди, які вивчали хід небесних світил. Вважається, що знаменитий Стоунхендж був побудований, щоб точно визначати дати головних астрономічних явищ.

Прикмети

В цей день потрібно встигнути до заходу сонця зробити декілька важливих речей: відпустити негатив і подякувати Всесвіту за все, що є; зібрати близьких і родичів за щедрим столом – чим більше страв, тим більше блага в житті буде; пригостити яблуками знайомих – щоб супроводжувала удача.

Не варто в цей день сваритися, починати нові справи, робити великі покупки, відмовляти людям в допомозі. Також бажано позбутися всього зайвого у своєму житті – як речей, так і токсичних стосунків. На звільнене місце обов’язково прийде нове, краще.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: