Skip to content

У Дніпрі театр одного актора «Крик» розпочинає 35-й театральний сезон

Олена Завгородня

15 вересня Дніпровський академічний український театр одного актора «Крик» розпочав свій 35-й театральний сезон. Ця подія ознаменувалась привітаннями та нагородженням від місцевої влади. Детальніше читайте в матеріалі сайту «Наше Місто».

Сьогодні черговий по місту, начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов привітав подяками співробітників Дніпровського академічного українського театру одного актора «Крик» з початком 35-го театрального сезону.  Михайло Мельник –  народний артист України отримав почесну грамоту Дніпровської міської ради.

Це єдиний, щонайменше в Україні і в Європі, повноцінний театр, у якому актор є і режисером вистав, і сценаристом, і сценографом, і художником, і музичним редактором, і гримером, і костюмером — це засновник театру народний артист України Михайло Мельник.

У листопаді 2012 року наказом Міністерства культури України театру надано статус академічного.
 
Дніпропетровський театр-студія «Крик», як комунальний заклад культури, був зареєстрований 6 липня 1990 року.  Але до цього театр вже активно працював щонайменше рік – з виставами «Гайдамаки» за однойменною поемою Тараса Шевченка і «Пропащі» за мотивами творів Остапа Вишні.
 
За час існування театру, у ньому поставлені чотирнадцять вистав.
У грудні 2019 року Мельник нагороджений званням почесного громадянина міста Дніпро, вручення відбулося в день 30-річчя театру «Крик». Станом на 2023 рік у репертуарі театру представлені п’ять моноспектаклів.

 Притягальною силою театру для його шанувальників стали творчі зустрічі Михайла Мельника з молодими поетами, письменниками, студентською молоддю та місцевими журналістами.
 
Театр «Крик» – це місце де все відбувається по справжньому, де немає фальші. Так буде і в 35-му театральному сезоні.

У Дніпрі театр одного актора «Крик» розпочинає 35-й театральний сезон

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Поділитися: