Skip to content

Під шквалом артилерії: медики розповіли, як рятували поранених у нікопольському «Епіцентрі»

Як рятували поранених у нікопольському «Епіцентрі» - Наше Місто

Медики Нікопольської станції екстреної медичної допомоги розповіли, як 11 вересня рятували постраждалих від обстрілу чоловіків – працівників «Епіцентру», повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на співробітницю швидкої Валентину Марченко.

У той день з раннього ранку в Нікополі почалися артобстріли, вороги тероризували місто до вечора. Опівдні поступив виклик в господарський гіпермаркет – прилетіли снаряди, є двоє поранених.

На місці події серед потрощених уламків знаходилися потерпілі. У молодшого діагностовано обширні рвані рани правого стегна та лівої гомілки, в глибині яких – уламки розбитих кісток. З потерпілим відразу ж почала працювати лікарська бригада, йому наклали турнікети на травмовані кінцівки, зробили знеболення, іммобілізацію, провели первинну обробку ран, наклали асептичні пов’язки, підключили інфузійну терапію та транспортували на ношах в міську лікарню.

Другому постраждалому надавала допомогу фельдшерська бригада, у нього діагностовано уламкове поранення правого стегна. Йому також надана допомога в повному обсязі та госпіталізовано в міську лікарню.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: