Skip to content

Українцям виплатять по 2220 грн: хто може отримати грошову допомогу

Ксенія Куземко

Українцям виплатять по 2220 грн: хто може отримати грошову допомогу

Деякі українці, які опинилися у складному становищі, зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі 2220 гривень, яка буде виплачуватися їм протягом трьох місяців. Гроші надаватимуться благодійним фондом “Право на захист”, який є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців, пише «Наше місто».

Проте є важливий аспект: виплату зможуть отримати лише ті особи, які раніше не отримували міжнародну фінансову допомогу і мають дохід на одну особу в сім’ї, що не перевищує 5400 гривень.

Крім того, ці люди мають належати до однієї із трьох категорій населення:

  • переселенці, які мешкали в області після 24 лютого 2022 року
  • особи, які не переміщалися після 24 лютого 2022 року, але постраждали від воєнних дій (наприклад, повністю або частково зруйноване житло/майно, заподіяння суттєвої шкоди здоров’ю, смерть близьких)
  • люди, які через військові дії були змушені залишити свої будинки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, з-за кордону)

Також люди повинні відповідати таким умовам:

  • сім’я, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або декількома дітьми молодше 18 років або зі старими (55 років і старше)
  • сім’я, яку очолює одна одинока/кілька самотніх людей похилого віку (55 років і старше), або похилого віку з однією дитиною або декількома дітьми віком до 18 років
  • сім’ї з однією або декількома особами з особливими потребами, які мають: інвалідність, хронічні захворювання. Список не обмежується лише цими критеріями особливих потреб
  • прийомні сім’ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (необхідне документальне підтвердження)

Як подати заявку на допомогу

У м. Дніпрі потрібно звернутись за адресою вул. Старокозацька, 38, поряд з “Укрексімбанк” (вхід з двору).

Графік: Пн-Пт 09:00 – 17:00

Запис у чергу відбувається на локації і по телефону.

Телефон: (063) 182-63-86 (пн-пт 09:00 – 17:00)”

Відстежувати графік руху мобільних груп у Дніпропетровській області можна в телеграм-каналі: https://t.me/unhcr_help_dnipro

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: