Skip to content

Підтопило двір: у Чечелівському районі Дніпра ремонтують водогін

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Чечелівському районі Дніпра підтопило двір одного з будинків. Мешканці звернулися за допомогою на гарячу лінію Дніпровської міської ради. І комунальники не забарилися. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Комунальні служби міста прибули на місце події та з’ясовували, що причиною аварії став прорив труби. Після діагностики бригада негайно приступила до ліквідації поломки. 

«Роботи проходять за планом. Тут аварійна ситуація – протікання труби. Була тріщина у трубі, її усунули, поставили хомут», – повідомив начальник зміни Ігор.

Причиною аварії стала тріщина розміром 5 міліметрів. Роботи з її ліквідації розпочалися вчора зранку. До кінця робочого дня комунальники усунули всі несправності. 

«Жодних труднощів не було, проблем з комунікаціями не виникло. Коли копали, то нам нічого не заважало», – сказав начальник зміни Ігор.

На час проведення робіт, в одному з прилеглих будинків довелося зупинити водопостачання.  Відомо, що його відновили одразу після завершення ремонту. До робіт було долучено одну аварійну бригаду та 2 одиниці спеціальної техніки.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: