Skip to content

У однієї з родин народилася 13-та дитина: у Дніпрі привітали жінок, які стали мамами у День міста

У Дніпрі традиційно вітають матусь, які народили своїх малюків у День міста. Цієї суботи у пологових з’явилися на світ 14 малюків. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Щасливі родини отримали теплі слова привітань і подарунки від влади – грошові сертифікати на 10 тисяч гривень.

«Від імені мерії вітаю вас, дорогі батьки, із прекрасною подією! З нагоди Дня міста хочу вручити кожній родині з новонародженим грошовий сертифікат на 10 тис грн. Будьте здорові та щасливі!» — привітала сім’ї заступниця директора департаменту соціальної політики ДМР Ганна Довготько.

Новини Дніпра: в Дніпрі привітали породілль  - Наше Місто

Така матеріальна підтримка стала можливою завдяки Комплексній програмі соціального захисту мешканців Дніпра. Вже більше 15 років поспіль відзначаються ті родини, для яких свято Дня міста виявилося особливо щасливим і доленосним.

Як зазначила експертка з питань акушерства та гінекології Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Галина Одинцова, серед новонароджених вісім хлопчиків та шестеро дівчат.

Четверо з них ще до появи на світ зазнали випробувань – їхні мами є вимушеними переселенками. А ще один хлопчик – вже тринадцята дитина в сім’ї! Усі ці родини об’єднав Дніпро.

Євгенія і Владислав не можуть натішитися первістком.

«Ми одружилися 9 вересня, тому мріяли, щоб дитина також народилася в цей день. Було дуже несподівано і приємно отримати такий чудовий подарунок від міської влади. Будемо вважати це першою зарплатнею нашого сина», – жартують молоді батьки.

Долучаємося до привітань і бажаємо малюкам і їхнім батькам мирного неба і щасливого життя!

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: