Skip to content

Мертві душі: у Києві директор пологового виплатив 4,5 млн грн неіснуючим працівникам

Олена Завгородня

У Києві директор пологового будинку вносив неправдиві відомості до документів. Більш того, він виплатив 4,5 млн грн зарплати людям, які насправді не працювали у медичному закладі. Йому вже повідомили про підозру. Деталі цієї темної схеми розкрило Бюро економічної безпеки України, пише «Наше Місто»

Детективи Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру директору «Київського міського пологового будинку» Київської міської ради у службовій підробці документів та легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом, що призвело до розтрати 4,5 млн грн бюджетних коштів.

Керівник медзакладу залучив до незаконної схеми своїх підлеглих та знайомих.

З їх допомогою до пологового будинку документально працевлаштували 17 «працівників», яким впродовж року нараховувалась заробітна плата, хоча фактично вони не працювали.

Водночас директор вносив неправдиві відомості до офіційних документів – наказів про призначення працівників, табелів обліку робочого часу, статистичної звітності тощо.

Незаконні виплати з бюджету надходили на банківські картки «працівників», а потім розподілялись між фігурантами.

Наразі директору пологового будинку повідомлено про підозру. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: