Skip to content

Гурток гончарства для дітей у Дніпрі: де знайти та як записатися

Ксенія Куземко

У Дніпрі в одному з підпорядкованих закладів пройшла підготовка до нового навчального року. Черговий по місту завітав у “Міську станцію юних техніків”, що знаходиться на просп. Поля, 70А, та поспілкувався з директором закладу про поточні косметичні ремонти, пише «Наше місто».

В кабінеті в якому займаються діти було замінено проводку освітлення, облаштовано приміщення меблями. В планах тут заміна дверей у самому приміщенні для того, щоб діти мали змогу займатися на подвір’ї, оскільки сам гурток це передбачає.

«В цілому хочеться зауважити, що цей гурток як і більшість інших у закладах позашкільної освіти відкриті для запису дітей, тож запрошую батьків і всіх містян та гостей міста, записати своїх дітей», – розповів в. о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Сергій Луденський.

Наразі у “Міській станції юних техніків” налічується 104 групи, 44 гуртки та 1 040 вихованців.

“Кераміка – це дуже гарний матеріал для того, щоб розвивати в дітях спокій, рівновагу, увагу, а також ці заняття йдуть як арт-терапевтичні, тому що діти стають більш сконцентрованими, під час роботи з глиною всі свої турботи залишають у цьому матеріалі. У нас займаються діти від 5-6 років, але в присутності батьків, загалом же робочий вік нашого гуртка це з 7 до 16-18 років”, – сказала керівник гуртка кераміки Ліля Панченко.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: