Skip to content

Робота кипить: де у Дніпрі ремонтують дороги

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Де ремонтують дороги

Комунальники Дніпра активно продовжують роботи на вулицях міста. Зокрема поновлено ремонти внутрішньоквартальних доріг, які через повномасштабне вторгнення рф довелося призупинити. Нині бригади будівельників уже стали до роботи і працюють у різних районах міста, передає «Наше місто».

За останні 5 років (до повномасштабної війни) відремонтовано понад 600 дворів. На цей рік заплановано виконати ремонт у близько 100 дворах. Наразі роботи з ремонту дворів та прибудинкових територій ведуться на 15 локаціях, вже завершили роботи ще у 25 дворах.

В рамках свого чергування Олексій Самілик, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури, перевірив, як йдуть роботи у дворі  за адресою вул. Бєляєва, 4.

Тут заплановано виконати заміну 300 метрів бордюрного каменю, а також улаштувати паркувальну кишеню. Загальна площа ремонту асфальтобетонного покриття складає близько 1,5 тис. м2.

Наразі завершаються роботи з заміни бордюрного каменю, виконується підготовка дороги під асфальтування та розпочато роботи з асфальтування тротуару.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: