Skip to content

Нікчемне х**ло: ведучий з Кривого Рогу про скандал з Шепєлєвим, який відвідав Маріуполь

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Скандал з Дмитром Шепєлєвим

Дмитро Шепєлєв знайомий українським телеглядачам за багатьма програмами. Білорус за національністю, завжди в Україні був “як свій”. Згодом, зробивши кар’єру в Україні, перебрався до москви. На початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, опублікував декілька постів про те, що йому соромно за росію та росіян, просив вибачення в українців. Зовсім нещодавно думка шоумена, вочевидь, змінилась, оскільки він поїхав знімати передачу про тварин для телеканалу росія1 в окупований Маріуполь. На цей скандал відреагував його український колега, ведучий та ютубер Анатолій Анатоліч, пише “Наше місто”.

Анатолій Анатоліч розповів, що з Шепєлєвим познайомився ще у 2006 році. Зараз же він не може навіть написати йому все, що про нього думає через недоступність його сторінки в Інстаграм для нашого регіону. 

“Він приїхав в Маріуполь знімати програму для расія1. Про тварин. Ну можеш про Рому зверя зняти, чи про бурятів під Києвом. Бо це дійсно тварини.

Сподіваюсь, ти прочитаєш це. На жаль, в особисті не можу сказати тобі, яке ти нікчемне х**ло”, – написав Анатолій Анатоліч.

Читайте також: Блокувань буде більше: в Україні вступили в силу нові правила контролю платежів.

Категорія: Афіша, Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: