Skip to content

Нова дорога до садочка: у Дніпрі ремонтують вулицю на ж/м Діївка

Олена Завгородня

В Дніпрі тривають ремонти доріг та міжквартальних проїздів. В рамках проєкту «Місто без околиць» дорожні бригади усувають аварійність найвіддаленіших вулиць. Цього разу працюють на ж/м  Діївка-1. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Щодня вулицею вулицею Трифона Гладченка їздить багато транспорту: жителі поспішають на роботу чи по справах, батьки везуть діток в садочок навіть з інших районів міста, а по декілька разів на день курсує автобус. Мешканці давно чекали на ремонт цієї дороги,  адже кілька десятків метрів проїжджої частини були повністю розбиті. І от нарешті сюди заїхала техніка та почала стелити свіженький асфальт.

«Ми знаходимось біля дошкільного навчального закладу. Це єдиний садочок у радіусі більше ніж 3 км. Тобто з масивів мешканці звозять своїх діточок саме до цього садочка. Ця дорога – це безпечна можливість дістатися до закладу. За огорожею знаходиться школа, середній заклад освіти. Тобто таке інфраструктурне містечко, яке ми обладнаємо безпечним підїздом», – розповів голова адміністрації Новокодацького району ДМР Олег Денисенко.

Наразі тут триває завершальний етап ремонту внутрішньоквартальних доріг, асфальтування дорожнього покриття.

«Роботи тривали близько тижня. Ми зняли верхній шар сміття, що дощами сюди намивало роками. І сьогодні приступили до останньої стадії асфальтування. Дорога близько 160 погонних метрів, така ширина дозволить не тільки ходити а й проїжджати на автомобілі», – підкреслив голова адміністрації Новокодацького району ДМР Олег Денисенко.

Місцева мешканка Олена радіє ремонту дороги у дворі. Вона часто тут проходить зі своєю маленькою донькою.

«Саме по цій частині дороги ми кожного дня із донькою йдемо до школи. Коли були великі дощі, водні потоки змили цю дорогу і небезпечно навіть було проходити. Тому я дуже вдячна, особливо очільнику нашого міста Борису Альбертовичу Філатову, а також голові районної адміністрації Денисенку за своєчасні роботи, які важливі саме для маленьких діток як ходять до школи та садочка», – каже місцева мешканка Олена.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: