Skip to content

Борис Філатов розповів про участь у 18-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії

Олена Завгородня

Завершилась 18-та зустріч Ялтинської європейської стратегії. Це форум, де обговорюється європейське майбутнє України у глобальному контексті. Єдиним зі всіх міських голів України, який взяв участь у заході, став мер Дніпра Борис Філатов. Детальніше про зустріч він написав у Фейсбук, повідомляє сайт «Наше Місто».

«Сотні делегатів з усього світу. Два дні важливих розмов про сьогодення – на дискусійних панелях, в кулуарах і не тільки. Потужна промова Президента про важливість морального вибору і відвертий та щемливий виступ Першої леді про те, як нас змінили випробування цієї війни, – написав Борис Філатов.

І досить чіткі та конкретні меседжі від впливових міжнародних персон.

«Американський політолог зі Стенфордського університету Френсіс Фукуяма, колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та багато інших сходяться на думці, що жодні домовленості з нинішньою росією не гарантуватимуть безпеку ані Україні, ані решті вільного світу.

Це те, про що зараз варто пам’ятати всім. Та це питання міжнародного порядку.

Для мене ж це ця конференція дала ще й важливу нагоду зустріти добрих знайомих – шостого і девʼятого послів США в Україні Вільяма Тейлора та Марі Йованович.

Ми маємо досвід тривалої співпраці і підтримуємо звʼязок. Тож вони залишаються щирими друзями Дніпра та всієї України», – підкреслив Філатов.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: