Skip to content

Безпека та комфорт: у Дніпрі капітально ремонтують ескалатор метрополітену

У Дніпрі на станції «Метробудівників» дніпровського метрополітену триває ремонт одного з ескалаторів. Ці роботи виконуються для його безперебійної та безпечної роботи. В неділю об’єкт відвідав черговий по місту Ігор Маковцев, пише «Наше Місто».

Це планові роботи, які виконуються залежно від норми пробігу. Вони передбачають розбір ескалатору та його збірних одиниць, очищення, промивання, дефектацію, відновлення або заміну зношених деталей. Також виконується заміна усіх підшипників ескалатора. Запланований термін виконання робіт – 8 місяців.

«На даний момент виконано: демонтаж траси поручня та розбірка його елементів з дефектуванням, демонтаж та розбирання електродвигуна, розпочато демонтаж сходин (75%). Капітальний ремонт йде за планом та згідно затвердженого графіка», – повідомив начальник електромеханічної служби КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Андрій Черешник.

Це вже другий ескалатор метрополітену, що ремонтують цьогоріч – влітку було завершено капремонт ескалатора на станції «Проспект Свободи». Усього в підземці Дніпра – 16 ескалаторів. Щодоби ними користуються понад 9 тисяч пасажирів. Тож, окрім капітальних робіт, співробітники КП «Дніпровський метрополітен» здійснюють регулярне технічне обслуговування ескалаторів.

Ескалатори безпечно перевозять пасажирів до станцій, які у нинішній час також слугують укриттям для мешканців та гостей Дніпра під час повітряних тривог та ракетних обстрілів.

«Вони забезпечені мобільним зв’язком, інтернетом. У разі відключення електроенергії освітлення та вентиляція працюють за допомогою акумуляторних батарей та генераторів. Під час повітряних тривог люди можуть спускатися на станції без оплати проїзду та користуватися ними як укриттям. Також метрополітен надає безперешкодний доступ у нічний час для громадян, якщо вони хочуть знаходитись на станціях навіть за відсутності повітряної тривоги», – повідомив черговий по місту.

На станціях «Вокзальна» та «Покровська» для більш комфортного розміщення населення залишають відкритими вагони поїздів для комфортного розміщення людей.

Під час повітряної тривоги метрополітен надає можливість громадянам скористуватись санітарними вузлами, а також – очищеною водою.
На станції «Заводська» є медична аптечка на випадок надзвичайних ситуацій, яка видається медичному персоналу для надання допомоги постраждалим громадянам. Також є запас гігієнічних наборів для дітей з пелюшками, підгузками, пігулками та ємностями для очищення води – на випадок тривалого перебування в укритті. На станції може укриватися до 1000 людей.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: