Skip to content

Майже 18 годин без змоги сходити в туалет: “Укрзалізниця” потрапила в скандал із спецвагоном

Софія Танченко

"Укрзалізниця" перетворила на пекло поїздку жінки з інвалідністю

“Укрзалізниця” потрапила в черговий скандал. Нещодавно в компанії повідомили про нововведення — потяги для осіб з інвалідністю можна замовити онлайн, не виходячи з дому. Але не встигли всі порадіти цьому, як стався неприємний інцидент. Жінка замовила квиток у такий вагон особисто приїхавши на вокзал. Але прямо перед відправкою вона дізналася, що вагон, на який вона придбала квиток, зняли, передає “Наше місто”.

Інцидент стався із Софією Грубовою. Жінка заздалегідь приїздила на львівський залізничний вокзал і оформила необхідні документи на спецвагон. А також додатково приїздила за квитком на поїзд “Трускавець-Дніпро”.

Їхати їй треба було до самісінького Дніпра. Проте вже стоячи перед поїздом вона дізналась, що спецвагон зняли. Ніхто не попередив її про це заздалегідь і навіть не запропонував альтернативу.

Один з провідників повідомив, що цей вагон зняли у Дніпрі ще три дні тому і вони були впевнені на 100%, що квиток на нього ніхто не купив.

В результаті жінці на візочку довелося майже 18 годин їхати у старому вагоні без можливості вільно пересуватись. У неї навіть не було можливості сходити до вбиральні, бо старі вагони не обладнані для людей з інвалідністю.

“Укрзалізниця” не затрималась з коментарями.

“Перепрошуємо за негативний досвід. Надайте, будь ласка, більш детальну інформацію стосовно даної подорожі тут у коментарі, а саме: дату відправлення поїзду, сполучення, номер потягу, вагона та місця, а також інформацію на кого було оформлене замовлення вагону для людини з інвалідністю, щоб ми мали можливість розібратись в даній ситуації. А краще, будь ласка, надайте Ваш контактний номер телефону для зворотного зв’язку”, – повідомили в прес-службі компанії.

Пані Софія одразу ж надала всі необхідні дані, на що в “Укрзалізниці” запевнили, звернення вже направлено до відповідного підрозділу фахівців.

Категорія: Новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: