Skip to content

Декому з українців «заморозять» пенсії: хто може залишитись без виплат

Новини Дніпра: Підвищення пенсій в червні на 1200 грн

В Україні декому з пенсіонерів можуть припинити нарахування грошей на картки. Як цього уникнути, пише сайт «Наше Місто»  з посиланням на Obozrevatel.

У випадку, якщо отримувач пенсії не користується своїм банківським рахунком понад 6 місяців, виплату пенсії можуть зупинити. Щоб цьому запобігти, потрібно хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою. Наприклад, можна сплатити за комуналку чи інші рахунки, або поповнити мобільний.

А якщо виплату пенсії вже призупинили, нарахування коштів можливо відновити. Для цього потрібно особисто звернутися до ПФУ.

«Якщо пенсіонер прийде та підтвердить свою особу, то нарахування та виплата пенсії триватиме», – розповіла заступниця глави Мінсоцполітики Дар’я Марчак.

Після перевірки даних ПФУ ухвалює рішення про відновлення виплат протягом 10 днів з дня звернення.

Виплати можуть припинити у разі смерті людини або якщо пенсіонер подав неправдиві відомості щодо стажу та зарплати. Також якщо пенсіонер надовго їде за кордон (у цьому випадку можуть бути винятки. Якщо Україна з країною його нового перебування має договір про виплату пенсій, то він продовжуватиме отримувати пенсію за кордоном).

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: