Skip to content

Ціни в доларах та євро: скільки в Дніпрі коштують найдорожчі породи собак (Фото)

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Найдорожчі породи собак

Рішення завести собаку має бути дуже зваженим та серйозним. Це велика відповідальність, адже кожна порода має свої особливості. Варто прочитати необхідну літературу або ж звернутися до спеціалістів за консультацією з приводу породи, яку плануєте зробити членом родини. Паралельно з цим можете почати відкладати гроші на цуценя, адже таке придбання влетить в копієчку. Про найдорожчі породи собак, які продають в Дніпрі, розкажуть журналісти сайту “Наше місто”.

Традиційно серед найдорожчих собак – шпіци, мальтіпу та той-тер’єри. Але і іх у вартості зміг перегнати китайський бульдог або ж Чунцин. Це дуже давня порода, що історично використовується для полювання та охорони в китайському Чунцині. За словами продавця, порода дуже рідкісна. Вартість такого красунчика – 200 000 гривень.

Популярністю також користується порода американський буллі. Це собаки-компаньйони, які були виведені не так давно. За цуценя такого красеня доведеться викласти близько 4000$.

За пухнастика-шпіца будьте готові віддати від 3 до 5 тисяч доларів.

Подобаються маленькі мальтипу чи той-пуделі, готуйте 3000-3500 тисячі євро.

Улюбленці британської королеви породи коргі обійдуться майбутнім власникам, в середньому, в 2 тисячі доларів. За ці кошти зможете придбати цуценя від титулованих, породних батьків.

Як бачимо, пропозицій вистачає, але шахраї і тут не пасуть задніх. Будьте уважні та детально ознайомтесь зі всією інформацією про породу та продавця, щоб замість радості не отримати проблеми та фінансові втрати.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: