Skip to content

Людина, яку пронизує бомба: у Дніпрі біля зруйнованого на Перемозі будинку встановлять унікальний пам’ятник

Софія Танченко

Новини Дніпра: На Перемозі встановлять пам'ятник загиблим від бомб

У Дніпрі хочуть створити меморіальний сквер на ж/м Перемога, де 14 січня 2023 року прилетіла ворожа ракета і забрала десятки життів. Центральним елементом цього скверу стане “Пам’ятник загиблим від бомб”. Вже відкрили збір коштів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив позаштатний радник міського голови Евген Гендін, передає “Наше місто”.

Фонд Культурна столиця ініціював проект увічнення памʼяті про трагедію на Перемозі встановленням «ПАМ’ЯТНИКА ЗАГИБЛИМ ВІД БОМБ», який буде відтворено по роботі нашого земляка, видатного, всесвітньо відомого скульптора Вадима Сідура.

Цей проект повністю підтримує син скульптора Дмитро Сідур, що зараз мешкає в Ізраїлі. Він є власником авторських прав на всі роботи батька та репліки до них.

Над відтворенням скульптури працює чудовий скульптор, заслужений художник України Гарнік Хачатрян.

Передбачається, що на пам’ятнику Сідура та сама бомба, яка “пронизує” постать людини, буде виготовлена з фрагментів бомб-ракет-снарядів, які летіли нас вбивати, зібраних у різних містах України.

Приблизна висота пам’ятника – 5,5-6 м.

Над питанням – як вписати Пам’ятник (і Меморіал в цілому) в простір на місці трагедії – працює команда Головного архітектора Дніпра та відповідні фахівці та міські служби.

Реквізити для донату

монобанка

https://send.monobank.ua/jar/fNA615mHT

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: