Skip to content

Дорожчі, ніж взимку: у Дніпрі ціни на яблука б’ють рекорди (Фото)

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ціна на яблука

Ціни на яблука б’ють всі рекорди. У супермаркетах та на ринках треба докласти зусиль, щоб знайти його дешевше 40 гривень за кілограм. Які ціни на яблука в Дніпрі, дослідили журналісти сайту “Наше місто”.

Взимку яблука продавали по доволі приємній ціні –  14-17 гривень за кілограм. Навесні ж їх вартість суттєво підскочила, а влітку звичні нам яблука взагалі перетворилися на екзотику.

Ціна на зелені яблука Муцу у Дніпрі – 40 гривень за кілограм, на відбірне Ред Чіф – 45. Хочете сорт Лігольд – готуйте 45 гривень за 1 кг.

На сьогодні навіть експерти не прогнозують якими будуть ціни на яблука взимку. У попередні періоди траплялося, що ціна в період збирання врожаю виявляється вищою, ніж навесні.

Варто зазначити, що на ціну яблук урожаю минулого року вплинула вартість зберігання їх у спеціальних овочесховищах. У таких приміщеннях підтримувалася стабільна температура протягом всього періоду зберігання. Враховуючи перебої в електропостачанні, що відбувалися взимку, вочевидь, власники намагалися підтримувати роботу холодильників за допомогою генераторів, що в кінцевому підсумку також вплинуло на ціни.

Читайте також: У Дніпрі різко впали ціни на цибулю: що прогнозують експерти надалі.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: