Skip to content

У Дніпрі різко впали ціни на цибулю: що прогнозують експерти надалі

Валерія Доброта

Купити цибулю у Дніпрі 2023 - Наше Місто

Після весняних цін на цибулю, коли вартість кілограму у Дніпрі досягала 60-70 грн, осінні ціни впали на 500-600%. Це найрекордніше падіння вартості цього популярного овочу за всю історію незалежності України. Більш того, лише за останній тиждень ціни на цибулю на оптових ринках знизилися на 25%, і це ще не межа. Експерти прогнозують подальше падіння вартості цибулі, оскільки ще продовжується збір врожаю, повідомляє сайт «Наше місто».

У цьому році фермери з надією на гарні прибутки засіяли цибулею великі площа у багатьох областях, отримали непогані врожаї, і тепер намагаються збути продукцію. Бо її зберігання взимку дуже затратне, у першу чергу, через високу вартість електроенергії. Крім того, є побоювання про систематичні відключення світла, які взагалі ставлять під загрозу збереження врожаю, особливо у морозні дні. Тому переважну більшість вирощеного аграрії намагаються продати одразу з поля. Як наслідок, ціна продовжує стрімку падати.

Що цікаво, у Дніпрі купувати цибулю значно дешевше у супермаркетах, ніж на ринках. Так, вартість кілограма у торгових мережах варіюється від 10 до 12 грн. Тоді як на базарі – 20-25 грн/кг.

Купити цибулю у Дніпрі 2023 - Наше Місто
Купити цибулю у Дніпрі 2023 - Наше Місто
Купити цибулю у Дніпрі 2023 - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: