Skip to content

Vodafone та Київстар різко підвищують тарифи: скільки доведеться платити

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Тарифи Водафон і Київстар

Українські оператори мобільного зв’язку повідомили про підвищення цін на популярні тарифи. Подорожчання стосуватиметься як контрактних абонентів, так і тих, хто користується зв’язком на умовах передоплати. Скільки відтепер мають платити абоненти, розкажуть журналісти сайту “Наше місто”.

Vodafone із 1 вересня запускає нову лінійку тарифів. Однак вони стосуються не усіх клієнтів.

У компанії зазначили, що останнім часом користування послугами мобільного зв’язку у бізнес-тарифах зросло, тому абонентам оновили пакети послуг.

При цьому деякі абоненти протягом року можуть користуватися тарифом зі знижкою у розмірі 50%. Акція діє для всіх нових бізнес-клієнтів, які є юридичними особами чи ФОП.

Ціни в оновлених тарифах будуть такими:

  • Business Unlim – вартість зі знижкою 135 грн на місяць, після року користування – 270 грн на місяць. Абонентам також надають безлімітний інтернет та дзвінки у мережі Vodafone, при цьому кількість хвилин для дзвінків по Україні збільшена до 300 хвилин, кількість повідомлень до 300 SMS
  • Business Start – ціна зі знижкою складає 77,50 грн на місяць, після року користування 155 гривень на місяць. Business Pro – 110 грн на місяць, після року користування 220 грн. Клієнти отримають 10 та 22 гігабайти мобільного інтернету відповідно, а також безкоштовну послугу Online PASS

У наступні два тарифи входять безліміт на розмови в мережі розмови в мережі Vodafone, збільшені пакети хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні.

Тариф Business Start включає 120 хвилин для дзвінків по Україні та 120 SMS. Тариф Business Pro – 180 хвилин на всі українські номери та 180 SMS

У компанії також додали, що тарифи Business Unlim Plus, Business Ultra L, Business Ultra XL, Business Ultra VIP та Device 4G залишаються без змін.

З 1 вересня підвищить ціни на деякі тарифні плани і Київстар. Мобільний оператор називає підвищенням цін – вимушеним рішенням.

Підвищення цін зазнають наступні тарифи:

  • Максимальний Безлім;
  • Максимальний Безлім 300;
  • Максимальний Безлім 400;
  • Максимальний Безлім 400 (2018);
  • Максимальний безлім 2019;
  • Kyivstar 4G Extra+ 2018;
  • Smart Max.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: