Skip to content

У Дніпрі триває перевірка укриттів: що виявила інспекція в Палаці творчості дітей та юнацтва

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Укриття в Палаці творчості дітей та юнацтва

Черговий по місту, заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дмитро Редька перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова, щодо облаштування тимчасових укриттів у місті Дніпро та їх доступність у будь-який час доби, пише “Наше місто“.

Сьогодні інспектували укриття, що знаходиться в Палаці творчості дітей та юнацтва ДМР.

В закладі займається 365 вихованців, одночасно в будівлі перебуває до 100 осіб. В разі повітряної тривоги в укриття спускаються як діти, так і керівники закладу. Також в найпростіше укриття  можуть спускатись й місцеві мешканці.

В укритті створили умови, щоб воно відповідало вимогам ДСНС. Місткість приміщення 50-60 осіб, але в разі необхідності є додаткові місця для сидіння. В таких випадках укриття може вмістити 100 осіб. Також є доступ для заїзду в укриття людям з інвалідністю.

Укриття працює цілодобово. В разі тривоги вночі черговий відкриває двері. Укриття розраховане й на тривале перебування, оскільки є все необхідне: запас їжі, технічна та питна вода, біотуалет, Інтернет, набір шанцевих інструментів, додаткове штучне освітлення тощо.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: