Skip to content

Зменшення шкоди для довкілля: металургійний завод почав екологічну модернізацію після численних скарг дніпрян

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Екологічна модернізація металургійного заводу

Міська влада Дніпра у межах повноважень відреагувала на скарги мешканців щодо неприємного запаху з території одного з металургійних заводів. Представники департаменту екологічної політики завітали до підприємства, аби оглянути хід робіт екологічної модернізації коксових батарей коксохімічного виробництва металургійного заводу, передає “Наше місто”.

«Ми звернулись до керівництва заводу щодо необхідності реагування на звернення громадян та недопущення порушень у сфері охорони навколишнього середовища. Підприємство пішло назустріч. На заводі зараз триває екологічна модернізація, яка має зменшити навантаження на довкілля. Роботи мають завершитись у вересні», – каже Ярослав Крисько, заступник директора департаменту екологічної політики – начальник управління охорони навколишнього середовища.


Аби зменшити неприємний запах від виробництва, керівництво заводу вирішило герметизувати шви та тріщини на трьох коксових батареях заводу.

«Під час роботи коксохімічного виробництва може бути певний запах. Це коксовий газ. Проведення робіт дозволить сирому коксовому газу не виходити через тріщини та шви. Це зменшить вплив на довкілля. Попри складне економічне становище підприємство знайшло кошти для цієї модернізації», – розповів Максим Мінюшкін, PR-директор підприємства.

Категорія: Відео, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: