Skip to content

Пекельна спека у Дніпрі: як економити електроенергію, користуючись бойлером

Ксенія Куземко

Бойлер – один з найбільш витратних електроприладів. В середньому для сім’ї з трьох осіб бойлер нагріває близько 6 кубометрів води і намотує до 200 кВт·год на місяць. Кореспондент «Наше місто» зібрав поради, як економити електроенергію, користуючись водонагрівальним приладом з посиланням на YASNO.

Якщо ви лише на етапі вибору бойлера, тоді, перш за все, потрібно визначитися з його об’ємом. Недоцільно для родини з двох-трьох осіб купувати модель на 100 л – це зайві кошти та перевитрати енергії. Також обов’язково звертайте увагу на клас ефективності – він має бути А/А+ та вище. Саме такі прилади YASNO зібрав у своєму онлайн-магазині та пропонує на них спеціальні умови до кінця серпня.

Після встановлення водонагрівача зменшити суму у платіжці допоможе дотримання простих порад:   

  • відрегулюйте температуру нагрівання на рівні 55 градусів – це знизить енергоспоживання без обмеження комфорту;
  • вчасно чистіть та видаляйте накип всередині бойлера;
  • запрограмуйте автоматичне вмикання/вимикання бойлера в потрібний час через «розумну» розетку. При наявності такої розетки та двозонного лічильника за використану з 23:00 до 7:00 електроенергію можна сплачувати вдвічі дешевше;  
  • не вимикайте бойлер постійно з мережі, щоб на підігрів води не йшло більше енергії, ніж на підтримку її температури.

«Використання таких енергоємних приладів, як бойлер, сьогодні є необхідністю для багатьох родин, але це і додаткові витрати. Зменшити їх можна, не обмежуючи себе у комфорті. Для цього обирайте сучасні енергоощадливі моделі та усією сім’єю дотримуйтесь порад з енергоефективності», – сказав експерт з енергоефективних товарів YASNO Сергій Перун.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: