Skip to content

Масові «замінування» у Дніпрі: чого добивається ворог (Коментар)

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Масові «замінування» у Дніпрі

Останнім часом у Дніпрі почастішали випадки повідомлень про масові «замінування». Дитячі садочки, школи, лікарні, ТЦ та інші об’єкти інфраструктури «мінують» чи не щоденно. Звичайно, всі служби реагують оперативно та максимально відповідально. Все це – частина інформаційної війни, яку веде проти України рф, вважає голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу ДніпроТВ, пише “Наше місто”.

За словами Геннадія Корбана, люди, у випадку отримання такої інформації, повинні повідомляти її в компетентні відповідні органи. Наприклад, в СБУ.

“Служби повинні знаходити тих, хто це робить. Але, зокрема, це частина інформаційної війни, частина психологічної війни, яку веде російська федерація проти України, проти нашого народу. Вибити нас з колії, зруйнувати наш психологічний стан, порушити наш звичний спосіб життя для того, щоб люди боялися, для того, щоб люди ховалися, для того, щоб люди не водили дітей до школи, садка, не ходили кудись за своїми потребами, не виходили на роботу. Це робиться саме з цією метою.

Тому тут сподіватимемося на компетенцію Служби безпеки України, на розвідку, яка може протидіяти всій цій інформаційній війні, яку проти нас веде ворог”, – зазначив Геннадій Корбан.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: