Skip to content

Дніпро успішно реалізовує програму співфінансування: уже виконали понад 200 різних ремонтів у будинках

Дніпро успішно реалізовує програму співфінансування - Наше Місто

Дніпро – єдине місто України, яке під час війни продовжує реалізовувати  програму співфінансування проєктів ОСББ. Цього року виділена рекордна сума з міського бюджету – понад 50 млн грн, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Аби мешканці ОСББ та ЖБК долучались до програми та при цьому не платили великі кошти за ремонт їхніх будинків, за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова місто з бюджету виділяє на кожен ремонт 75 % суми (решту 25 % – платять мешканці).

Торік попри повномасштабне вторгнення рф до України мешканці будинків ОСББ подали рекордну кількість заявок на цю програму на 2023 рік.

Дніпро успішно реалізовує програму співфінансування - Наше Місто

Цьогоріч департамент з питань самоорганізації населення прийняв у роботу 406 заявок. На сьогодні вже виконано 209, а в роботі ще 197.

Одну із заявок завершили виконувати в ОСББ «Затишок-3».

«Ми беремо участь у програмі співфінансування з 2016 року. Завдяки ній у нас успішно виконали заміну вікон, каналізації та відремонтували під’їзд. Цьогоріч нам зробили мʼяку покрівлю. Загальна сума робіт 385 тис. грн. З них ми заплатили 91 тис. 300 грн (25 %) – і ця сума дуже зручна і невелика для будинків ОСББ. Іншу суму – заплатило місто. Дякуємо за цю чудову програму», – прокоментувала голова ОСББ «Затишок-3» Раїса Ушакова.

«У цьому будинку була аварійна ситуація з покрівлею. Тож мешканці вирішили податись на програму співфінансування, аби відремонтувати покрівлю за 25 % від суми. Ми взяли цю заявку у роботу і за три тижні всі роботи провели. Мешканці та особисто голова ОСББ дуже задоволені роботою, бо, по-перше, на ці роботи є гарантія на три роки, по-друге, вони витратили невелику суму на ці роботи. Також дане ОСББ планує і надалі брати участь у цій програмі», – прокоментував директор департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Святослав Ткаченко.

До 30 вересня триватиме прийом заявок на програму співфінансування на наступний рік. Усі деталі  можна дізнатись за телефоном: 063 340 94 77.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: