Skip to content

Гумове покриття та нове кріплення для гойдалки: як у Дніпрі на ж/м Перемога ремонтують дитячі майданчики

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Гумове покриття та нове кріплення для гойдалки: як у Дніпрі на ж/м Перемога ремонтують дитячі майданчики

Під час чергування директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько перевірив завдання міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо виконання ремонтів аварійних дитячих та спортивних майданчиків, а саме на проспекті Героїв, 40.

«Ми сьогодні перевірили, як триває ремонт за заявками місцевих мешканців, які звернулися щодо аварійного стану дитячого майданчику. Ми вирівнюємо поверхню дитячого майданчика і капітально ремонтуємо всі аварійні елементи. Адже зараз діти не мають можливості поїхати на відпочинок на море, тому ми повинні створити їм всі умови для відпочинку у місті», – розповідає черговий по місту.

Мешканка житломасиву Перемога Валерія зі своїм 2-річним сином Левом гуляє тут щодня. Каже, що малий вже дуже чекає оновлений майданчик і вже розказує, як буде спускатися з гірки.

«Майданчик тут стоїть давно, але вже був в не дуже хорошому стані. Неможливо було покачатися на гойдалці, спуститися з гірки. Тут було не дуже комфортно дітям, тому якийсь час ми сюди не приходили. Зараз бачимо що все відремонтували, навіть нове поставили. Це дуже круто і ми дуже щасливі, що можна тепер нормально гуляти з дитиною», – розповідає молода матуся Валерія.

Гумове покриття та нове кріплення для гойдалки: як у Дніпрі на ж/м Перемога ремонтують дитячі майданчики

Ініціювала ремонт майданчику пані Галина. Саме вона прийшла на прийом до міського голови Дніпра, аби якнайшвидше оновили гойдалки та інші дитячі елементи.

«Я зібрала близько тисячі підписів мешканців нашого будинку та від матусь, які приходили зі своїми дітьми на цей майданчик. Я задоволена, що наша міська рада відгукнулася на наше звернення, що дітки будуть гратися на зручному та безпечному майданчику. Окрема подяка нашому міському голові Борису Філатову», – розповідає мешканка будинку на просп. Героїв Галина Алексеєнко.

Ремонт на майданчику роблять комплексно. Дещо замінюють на місці, а деякі елементи потребували ремонту в заводських умовах.

«Нам було видано доручення провести ремонт та модернізацію комплектів дитячого та тренажерного обладнання, тож роботи тривають і ми плануємо завершити їх на початку вересня. Тут додатково буде улаштовано гумове покриття, також перепланували розташування об’єктів та на прохання місцевих мешканців ми переробимо одну з гойдалок. Вони попросили замінити жорстке кріплення гойдалки на ланцюги», – наголосив директор КП «Розвиток територій міста» Олександр Чуб.

Загалом зараз триває ремонт 8 майданчиків. З початку 2023 року КП «Розвиток територій міста» вже відремонтувало близько 40 комплектів обладнання. До кінця року оновлять ще близько 35 комплектів дитячого та спортивного обладнання.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: