Skip to content

В Дніпрі інспектують укриття: що виявила перевірка Центру аерокосмічної освіти молоді

Директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо облаштування укриттів на випадок повітряної тривоги у Дніпрі. Відвідали укриття в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді, який розташований на просп. Гагаріна, 26. Про це повідомляє  «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

«Зазначу, що частина укриттів знаходиться не на балансі міста і тому є проблема з тим, що вони непридатні для використання і можуть не вчасно відкриватися під час тривоги, або ж взагалі їх не відкривають. Це ж укриття, хоч і не міське, проте придатне для того, аби приймати відвідувачів. Воно розраховане на 500 осіб. Є туалет, який можна відвідати, є лавки, освітлення та запас технічної води. Тому ми сміливо можемо запрошувати всіх, хто мешкає поряд з аерокосмічним центром, відвідувати це укриття під час повітряних тривог», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Артем Нідєлько.

Укриття в аерокосмічному центрі відкрили у вересні минулого року, коли з’явилася потреба ховатися під час тривоги студентам та курсантам ВНЗ, який знаходиться поряд. Адже їх власне укриття не може вмістити всіх, хто прийде на навчання. 

«В цьому укритті знаходять порятунок курсанти юридичного університету, наші сусіди, наші співробітники. Укриття відкрито цілодобово і були випадки, коли приходили люди з навколишніх будинків та перехожі», – говорить перший заступник генерального директора Національного Центру аерокосмічної освіти молоді Ігор Кочерга. 

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: