Skip to content

У Дніпрі матеріали стосовно неприданих сховищ, які не належать місту, направляють до прокуратури

Валерія Доброта

Облаштувати сховища, аби там було цілком безпечно для містян. На цьому наполягає міський голова Борис Філатов. 14 серпня заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дмитро Редька, який цього дня є черговим по місту, перевірив виконання доручення мера. Він відвідав низку сховищ, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Облаштувати сховища, аби там було цілком безпечно для містян. На цьому наполягає міський голова Борис Філатов. 14 серпня заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дмитро Редька, який цього дня є черговим по місту, перевірив виконання доручення мера. Він відвідав низку сховищ, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради. Перше – на території одного з приватних підприємств «Це сховище обліковується на балансі підприємства і не є комунальною власністю. Перевіривши цю захисну споруду, переконався, що вона не готова і не відповідає нормам. Тут безлад, усе розграбоване. У комісійному акті обстеження ця споруда визнана непридатною як укриття для населення. Облаштуванням сховищ, захисних споруд повинні опікуватися балансоутримувачі. Місто облаштовує тільки ті, які є комунальною формою власності. Аби вони відповідали усім чинним нормам і мали належний стан», – розповів Дмитро Редька. Він також додав: щодо облаштування згаданого сховища з балансоутримувачем проведуть бесіду. Після відповідних перевірок матеріали стосовно неприданих сховищ направляють до прокуратури. Зараз таких – 66. Наступна локація перевірки – сховище на території одного з комунальних транспортних підприємств. Сховище комунальної форми власності. Зараз там тривають ремонтні роботи, аби створити комфортні умови. «Зараз тут відновлюють електропроводку, оновлюють стіни, сходи тощо. Сховище розраховане на 170 осіб. Воно придатне для укриття населення і функціонує цілодобово. На вході постійно черговий. За декілька днів тут вже закінчать роботи і воно бути цілком готове», – сказав Дмитро Редька. Під час інспекційного об’їзду черговий по місту перевірив сховище і на території однієї з міських лікарень. Воно теж у комунальній власності. «Це сховище цілком готове як укриття, відповідає всім вимогам, стандартам. Працюють необхідні комунікації, системи. Воно розраховане на 600 осіб, працює цілодобово. Сюди можуть приходити містяни», – додав Дмитро Редька. Довідка: 219 – найпростіших укриттів комунальної форми власності (чи обласної, чи міської). Усі з відповідними актами (не обов'язково ДСНС). На балансі міста у Дніпрі всього 191 укриття. З них 116 шкіл Дніпра мають укриття. Їх стан відповідає всім нормативам ДСНС. У 33-х дитячих садочках ремонти в найпростіших укриттях добігають кінця. Всього у 80-ти садочках Дніпра можливо зробити найпростіші укриття за всіма нормами. 15 – найпростіших укриттів є у позашкіллі. З них 5 готові та мають акти ДСНС, у 10 ремонти ще тривають. 33 укриття були ще до початку повномасштабного вторгнення на балансі міста: з них 27 – придатні. У підсумку: 148 повністю готові та з актами. У 43 ремонти добігають кінця. Окремо 58 модульних споруд різного типу встановлені у місцях скупчення людей та на об'єктах критичної інфраструктури

 Перше – на території одного з приватних підприємств

«Це сховище обліковується на балансі підприємства і не є комунальною власністю. Перевіривши цю захисну споруду, переконався, що вона не готова і не відповідає нормам. Тут безлад, усе розграбоване. У комісійному акті обстеження ця споруда визнана непридатною як укриття для населення. Облаштуванням сховищ, захисних споруд повинні опікуватися балансоутримувачі. Місто облаштовує тільки ті, які є комунальною формою власності. Аби вони відповідали усім чинним нормам і мали належний стан», – розповів Дмитро Редька.

Він також додав: щодо облаштування згаданого сховища з балансоутримувачем проведуть бесіду. Після відповідних перевірок матеріали стосовно неприданих сховищ направляють до прокуратури. Зараз таких – 66.

Наступна локація перевірки –  сховище на території одного з комунальних транспортних підприємств. Сховище комунальної форми власності. Зараз там тривають ремонтні роботи, аби створити комфортні умови.

«Зараз тут відновлюють електропроводку, оновлюють стіни, сходи тощо. Сховище розраховане на 170 осіб. Воно придатне для укриття населення і функціонує цілодобово. На вході постійно черговий. За декілька днів тут вже закінчать роботи і воно бути цілком готове», – сказав Дмитро Редька.

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту перевірив сховище і на території однієї з міських  лікарень. Воно теж у комунальній власності.

«Це сховище цілком готове як укриття, відповідає всім вимогам, стандартам. Працюють необхідні комунікації, системи. Воно розраховане на 600 осіб, працює цілодобово. Сюди можуть приходити містяни», – додав Дмитро Редька.

Довідка:

 • 219 – найпростіших укриттів комунальної форми власності (чи обласної, чи міської). Усі з відповідними актами (не обов’язково ДСНС).
 • На балансі міста у Дніпрі всього 191 укриття.
 • З них 116 шкіл Дніпра мають укриття. Їх стан відповідає всім нормативам ДСНС.
 • У 33-х дитячих садочках ремонти в найпростіших укриттях добігають кінця. Всього у 80-ти садочках Дніпра можливо зробити найпростіші укриття за всіма нормами.
 • 15 – найпростіших укриттів є у позашкіллі. З них 5 готові та мають акти ДСНС, у 10 ремонти ще тривають.
 • 33 укриття були ще до початку повномасштабного вторгнення на балансі міста: з них 27 – придатні.
 • У підсумку: 148 повністю готові та з актами.
 • У 43 ремонти добігають кінця.
 • Окремо 58 модульних споруд різного типу встановлені у місцях скупчення людей та на об’єктах критичної інфраструктури

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: