Skip to content

Опалювальний сезон 2023-2024 в Дніпрі: скільки будинків готові до зими

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Перевіряють системи опалення, промивають труби та покращують енергоефективність. У Дніпрі продовжують підготовку до зими. Комунальники працюють щоденно. Сьогодні роботи тривають у багатоповерхівці на бульварі Слави, 7.

«У цьому 14-поверховому будинку були замінені міжповерхові двері. Старі дерев’яні ми замінили на пластикові. Це енергоефективно, вони краще утримують тепло. Також ми провели поточний ремонт під’їзду», – розповів Володимир Тітов, заступник головного інженера КП «Жилсервіс-14».

Опалювальний сезон 2023-2024 в Дніпрі: скільки будинків готові до зими

Роботи сьогодні велись і у будинку на вул. Крушельницької, 18. Тут комунальники промивали систему опалення, прочищали фільтри та замінювали арматуру. Все це має покращити якість опалення в зимовий період.

Опалювальний сезон 2023-2024 в Дніпрі: скільки будинків готові до зими

«Ми оперативно реагуємо на звернення та скарги мешканців. Деякі роботи, як, наприклад, у цьому будинку, неможливо провести в зимовий період, тому вони проводяться в міжсезоння. На нашому балансі 2 341 будинок, 91 %  із них вже готовий до опалювального сезону», – зазначив Олександр Степаненко, головний інженер КП «Жилсервіс-5».

Довідка:

Комунальне підприємство «Жилсервіс-5» ДМР обслуговує 2 341 багатоквартирний будинок з централізованим опаленням.

З підготовки до зими вже виконано наступний перелік робіт:

  • підготовку та ремонт внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії – 70 од., що становить 91 % від запланованого;
  • промивку систем централізованого опалення – 568 од., що становить 90 % від запланованого;
  • підготовку систем холодного водопостачання – 115 од., що становить 91 % від запланованого;
  • ремонт енергозабезпечення будинків – 64 од., що становить 90 % від запланованого.

Виконується герметизація інженерних вводів, ремонт покрівель, проводиться перевірка димовентиляційних каналів, ревізія елеваторних вузлів.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: